Select Page

Ai Sasada

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 11:00 20189
jim-usher


Aina Ida

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Thursday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Aina Kasuga

private
Custom Private - Kids Tuesday 19:00 20189
gordi-whitelaw


Aina Nakagawa

express-yourself-for-teens
Express Yourself! for Teens Thursday 19:00 20189
michael-kane


Airi Yoshida

world-kids-3
World Kids Wednesday 20:00 20189
michael-kane


Akari Nakamura

phonics-1




Akari Yokota

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Aki Fujii

pre-phonics-c




Akiho Komatsubara

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 19:00 20189
ryan-owen


Akito Kawabata

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Tuesday 16:00 20189
ryan-owen


Ako Onishi

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 11:00 20189
aki-brandley


Alice Okamoto

pre-phonics-a
With Mama Wednesday 16:00 20189
michael-kane


Anna Ueha

with-mama-a
With Mama Wednesday 16:00 20189
jim-usher


Aoi Fujioka

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Tuesday 16:00 20189
ryan-owen


Aoi Fujioka 02

express-yourself-for-teens

jim-usher


Aoi Komemura

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Thursday 16:00 20189
ryan-owen


Aoi Oka

with-mama-a
With Mama Wednesday 16:00 20189
jim-usher


Aoi Ono

pre-phonics-b
Pre-Phonics C Saturday 13:00 20189
aki-brandley


Aoi Yamashita

phonics-1
Pre-Phonics C Wednesday 19:00 20189
jim-usher


Aono Maru

with-mama-year-a
With Mama Saturday 10:20 20189
michael-kane


Aono Utsunomiya

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 19:00 20189
ryan-owen


Asuka Murashima

yle-movers
YLE-Starters Friday 18:00 J 20189
jim-usher


Atsuya Kasuda

world-kids-3
World Kids Wednesday 20:00 20189
michael-kane


Ayae Oka

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Wednesday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Ayaka Kitagawa

yle-movers
YLE-Starters Tuesday 19:00 20189
ryan-owen


Ayaka Yonekawa






Ayane Nakatani

phonics-3
Phonics 2 Wednesday 17:00 20189
ryan-owen


Ayato Kawai

yle-movers
YLE-Starters Friday 18:00 J 20189
jim-usher


Ayato Mori

phonics-1




Ayato Tamiya

phonics-3
Phonics 2 Wednesday 18:00 20189
gordi-whitelaw


Ayumu Nakamoto

phonics-2
Phonics 1 Saturday 12:00 20189
michael-kane


Chisato Kawakami

phonics-2
Pre-Phonics C Saturday 13:00 20189
aki-brandley


Daiki Hiranuma

yle-starters
Phonics 3 Saturday 11:00 20189
michael-kane


Daiki Iwamoto

pre-phonics-c




Eiji Morikane

phonics-1

gordi


Eishi Kasuda

pre-phonics-a
With Mama Thursday 16:00 20189
michael-kane


Ema Imanishi

yle-starters
Phonics 3 Tuesday 18:00 20189
ryan-owen


Emi Morimura

yle-starters
Phonics 3 Saturday 17:00 20189
michael-kane


Ena Kondo

pre-phonics-a
With Mama Saturday 9:30 20189
aki-brandley


Erena Azuma

phonics-2
Phonics 1 Saturday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Erina Hisai

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Gaku Minami

phonics-1
Pre-Phonics C Wednesday 19:00 20189
jim-usher


Hana Shimaoka

phonics-1
Pre-Phonics C Tuesday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Hanae Ono

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 13:00 20189
michael-kane


Haru Inoue

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Thursday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Haruhito Yokota

yle-starters
Phonics 3 Tuesday 18:00 20189
ryan-owen


Haruki Hojo

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Friday 19:00 20189
ryan-owen


Haruki Ohara

pre-phonics-b
Pre-Phonics C Thursday 17:00 R 20189
ryan-owen


Haruki Sakamoto

phonics-1
Pre-Phonics C Wednesday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Haruki Tatsumi

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Tuesday 16:00 20189
ryan-owen


Haruno Utsunomiya

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 19:00 20189
ryan-owen


Haruya Yoshimura

phonics-1




Hayato Sowa

phonics-2
Phonics 1 Wednesday 17:00 20189
michael-kane


hayato takemura

with-mama-year-a




Hibiki Tatsuuma

pre-phonics-a

ryan-owen


Hinako Sakaguchi

yle-starters
Phonics 3 Tuesday 18:00 20189
ryan-owen


Hinano Shimizu

pre-phonics-a
With Mama Saturday 9:30 20189
aki-brandley


Hinata Imura

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 10:10 20189
aki-brandley


Hinata Terahama

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 19:00 20189
ryan-owen


Hinata Uchigata

yle-starters
Phonics 3 Tuesday 18:00 20189
ryan-owen


Hinata Yoshida

express-yourself-for-teens
Express Yourself! for Teens Saturday 19:00 20189
gordi-whitelaw


Hiroaki Okajima

express-yourself-for-teens
Express Yourself! for Teens Thursday 19:00 20189
michael-kane


Hiroki Kawachi

phonics-2
Phonics 1 Wednesday 19:00 20189
ryan-owen


Hiroki Nakagawa

yle-starters
Phonics 3 Tuesday 18:00 20189
ryan-owen


Hitomi Nakajima

phonics-1




Hodaka Yoshioka

phonics-1




Honoka Imura

phonics-2
Phonics 1 Saturday 12:00 20189
michael-kane


Ibuki Mori

yle-starters
Phonics 3 Tuesday 18:00 20189
ryan-owen


Ichika Ozaki

pre-phonics-b
Phonics 1 Saturday 12:00 20189
michael-kane


Io Munekawa

yle-starters
Phonics 3 Saturday 11:00 20189
michael-kane


Iori Yasuda

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Thursday 16:00 20189
ryan-owen


Iori Yasuda 02

with-mama-a
With Mama Saturday 10:20 20189
michael-kane


Isei Kida

pre-phonics-a
With Mama Wednesday 16:00 20189
jim-usher


Itsuki Umemoto

phonics-3




Izumi Tsujimoto

phonics-1
Pre-Phonics C Friday 17:00 20189
jim-usher


Jinta Sakamoto

phonics-2
Phonics 1 Saturday 13:00 20189
jim-usher


Jinto Mimura

express-yourself-for-teens
With Mama Saturday 10:20 20189
michael-kane


Jun Sakagami

phonics-2
Phonics 1 Saturday 12:00 20189
jim-usher


Junpei Fujii

pre-phonics-a

michael-kane


Kae Miyazaki

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Tuesday 16:00 20189
ryan-owen


Kaho Okazawa

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 11:00 20189
aki-brandley


Kaho Sasaki

phonics-1
Pre-Phonics B Saturday 12:00 20189
aki-brandley


Kai Nakatani

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Thursday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Kaisei Torii

pre-phonics-a

michael-kane


Kaito Hata

phonics-1




Kaito Nakajima

pre-phonics-c




Kaito Takamuki

yle-movers
YLE-Starters Friday 18:00 J 20189
jim-usher


Kaito Tsujii

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 17:00 R 20189
ryan-owen


Kanae Kira

world-kids-1
World Kids Saturday 18:00 20189
jim-usher


Kanami Nakajima

yle-movers
YLE-Starters Wednesday 19:00 20189
gordi-whitelaw


Kanna Nagamori

yle-movers
Phonics 1 Wednesday 17:00 20189
michael-kane


Kanna Tatsumi

phonics-1
Pre-Phonics C Tuesday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Kanoko Okazaki

pre-phonics-a




Kaoru Kawakami

yle-movers
Pre-Phonics C Thursday 17:00 M 20189
michael-kane


Karin Ueha

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Wednesday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Kazuki Ikeda

yle-starters
World Kids Saturday 18:00 20189
jim-usher


Kazuki Yamamoto

with-mama-a

Jim Usher


Kazuki Yonekawa

phonics-2
Phonics 1 Saturday 15:00 20189
michael-kane


Kei Izuha

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Friday 15:00 20189
jim-usher


Kei Matsuda

pre-phonics-a
With Mama Thursday 16:00 20189
michael-kane


Keigo Kitagawa

yle-movers
YLE-Starters Tuesday 19:00 20189
ryan-owen


Keisuke Morishita

yle-starters
Phonics 3 Saturday 11:00 20189
michael-kane


Keisuke Shimono

phonics-1

jim-usher


Keita Hashimoto

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Saturday 12:00 20189
aki-brandley


keita terada

phonics-2
Phonics 1 Wednesday 18:00 20189
ryan


Kenshin Yumiba

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 10:10 20189
aki-brandley


Kento Nakano

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 17:00 M 20189
michael-kane


Ko Takemura

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Koki Hirota

phonics-2
Phonics 1 Friday 16:00 20189
ryan-owen


Koki Nakao

yle-movers
YLE-Starters Wednesday 19:00 20189
gordi-whitelaw


Koko Nishikawa

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 17:00 M 20189
michael-kane


Kokomi Nakano

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Thursday 16:00 20189
ryan-owen


Kokoro Tanaka

yle-starters
Phonics 3 Saturday 11:00 20189
michael-kane


Kosen Kiyohara

pre-phonics-a




Kosuke Kurata

yle-starters
Phonics 3 Saturday 16:00 20189
michael-kane


Kosuke Yukawa

phonics-3
Phonics 2 Wednesday 17:00 20189
ryan-owen


Kota Fukushima

yle-movers
Pre-Phonics C Wednesday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Kota Hishida






Kotaro Kakuta

pre-phonics-a

michael-kane


Kotaro Shimomura

phonics-3
Phonics 2 Wednesday 18:00 20189
gordi-whitelaw


Kotaro Shimono

phonics-3
Phonics 2 Friday 17:00 20189
ryan-owen


Kotone Nikai

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Friday 19:00 20189
ryan-owen


Kotono Yamamoto

phonics-3
Phonics 2 Friday 17:00 20189
ryan-owen


Kotori Narahara

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Thursday 16:00 20189
ryan-owen


Koya Yamaguchi

with-mama-a
With Mama Wednesday 16:00 20189
jim-usher


Kyosuke Minamimoto

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Tuesday 17:00 20189
ryan-owen


Mai Nishida

world-kids-3
YLE-Starters Wednesday 17:00 20189
jim-usher


Maki Tsuchida

phonics-2
Phonics 1 Wednesday 19:00 20189
ryan-owen


Makito Yamagami






Mako Kawakami

phonics-2
Phonics 1 Saturday 13:00 20189
jim-usher


Mana Hirata

yle-movers
YLE-Starters Tuesday 19:00 20189
ryan-owen


Mana Uemura

phonics-1
Phonics 3 Friday 17:00 20189
michael-kane


Manae Otsuka

phonics-1
Phonics 1 Wednesday 19:00 20189
ryan-owen


Manami Nakano

yle-movers
YLE-Starters Thursday 18:00 20189
michael-kane


Manatsu Fujimoto

with-mama-year-a
With Mama Thursday 11:00 20189
jim-usher


Mao Kono

phonics-3
YLE-Starters Wednesday 17:00 20189
jim-usher


Mari Aoki

pre-phonics-b




Masaki Tamagaki

yle-starters

jim-usher


Masayuki Kono

with-mama-year-a




Mayu Sato

with-mama-year-a
With Mama Thursday 11:00 20189
jim-usher


Miharu Morikane

pre-phonics-a

ryan


Miki Hamaguchi

phonics-2
Phonics 1 Saturday 15:00 20189
michael-kane


Miki Umeda

yle-movers
YLE-Starters Thursday 18:00 20189
michael-kane


Mikoto Nagai

pre-phonics-a
Without Mama Tuesday 16:20 20189
michael-kane


Minato Uchigata

phonics-2
Phonics 1 Tuesday 17:00 20189
michael-kane


Mio Nakanishi

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Misaki Nakao

phonics-2
Phonics 1 Saturday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Misaki Takeda

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Tuesday 16:00 20189
ryan-owen


Misora Kawai

yle-movers
YLE-Starters Friday 18:00 M 20189
michael-kane


Miyu Kawachi

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 11:00 20189
aki-brandley


Miyu Moriguchi

pre-phonics-c




Miyu Shimizu

express-yourself-for-teens
Express Yourself! for Teens Saturday 19:00 20189
gordi-whitelaw


Miyu Soejima

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 10:10 20189
aki-brandley


Mizuki Fukui

pre-phonics-a
With Mama Saturday 9:30 20189
aki-brandley


Moka Kitamura

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Friday 15:00 20189
jim-usher


Moka Okano

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 13:00 20189
aki-brandley


Momo Taro

express-yourself-for-teens
Phonics 1 Saturday 17:00 20189
jim-usher


Momo Tomoshige

phonics-1
Phonics 1 Wednesday 19:00 20189
ryan-owen


Momoka Yoshida

yle-starters
Phonics 3 Friday 18:00 20189
ryan-owen


Nagisa Okumoto

yle-starters
Pre-Phonics C Saturday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Nami Hata

pre-phonics-c




Nami Wakuda

phonics-1
Pre-Phonics C Tuesday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Nao Wakuda

yle-flyers
YLE-Starters Tuesday 18:00 20189
gordi-whitelaw


Narimasa Inaba

yle-movers
YLE-Starters Tuesday 19:00 20189
ryan-owen


Nasa Nakagawa

phonics-1
Pre-Phonics C Friday 17:00 20189
jim-usher


Natsuki Nakajima

world-kids-3
World Kids Tuesday 20:00 20189
michael-kane


Natsuko Hirata

yle-starters
Phonics 3 Saturday 17:00 20189
michael-kane


Nayu Kasuga

yle-movers
YLE-Starters Tuesday 18:00 20189
gordi-whitelaw


Nene Kawachi

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 11:00 20189
jim-usher


Nene Tatsumi

phonics-1
Pre-Phonics C Wednesday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Niika Ozaki

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 13:00 20189
michael-kane


Nika Matsumoto

pre-phonics-a
With Mama Thursday 16:00 20189
michael-kane


Nina Oshima

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 11:00 20189
aki-brandley


Nodoka Sakakibara

phonics-2
With Mama Thursday 16:00 20189
michael-kane


Nozomi Oki

yle-movers
YLE-Starters Friday 18:00 M 20189
michael-kane


Ran Washio

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Thursday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Reina Fujii

phonics-1
Pre-Phonics C Friday 17:00 20189
jim-usher


Rena Matsumoto

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 13:00 20189
aki-brandley


Rena Sakai

phonics-2
Phonics 1 Saturday 15:00 20189
michael-kane


Renshi Matsunaga

phonics-2




Rensuke Sakai

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Renta Kagitani

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Thursday 16:00 20189
ryan-owen


Rento Kameda

with-mama-year-a




Riana Azuma

yle-movers
YLE-Starters Friday 18:00 J 20189
jim-usher


Rihito Yamamoto

pre-phonics-b




Riki Fukui

yle-starters
Phonics 3 Friday 18:00 20189
ryan-owen


Riku Kaga

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Friday 15:00 20189
michael-kane


Riku Moriguchi

with-mama-year-a

jon-hay


Riku Tomoshige

phonics-1
Pre-Phonics C Wednesday 19:00 20189
jim-usher


Rikuma Kanazawa

yle-starters
Pre-Phonics C Saturday 13:00 20189
aki-brandley


Rin Moriguchi

with-mama-a




Rin Nakanishi

yle-starters
Phonics 3 Saturday 16:00 20189
michael-kane


Rin Ueda

with-mama-year-a
With Mama Saturday 10:20 20189
michael-kane


Rintaro Miyazaki






Rintaro Naka

yle-starters
Phonics 3 Saturday 17:00 20189
michael-kane


Rintaro Washio

yle-starters
Phonics 3 Saturday 16:00 20189
michael-kane


Rio Imaoka

pre-phonics-c
Phonics 1 Friday 16:00 20189
ryan-owen


Rio Nakamura

phonics-1
Pre-Phonics C Tuesday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Rio Okamoto

with-mama-year-a




Rio Yamazaki

phonics-1
Pre-Phonics B Saturday 12:00 20189
aki-brandley


Rua Nakatani

pre-phonics-a




Ruka Kanazawa

yle-starters
Phonics 3 Saturday 12:00 20189
jim-usher


Ruka Sumitani

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Saturday 12:00 20189
aki-brandley


Ryohei Inui

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Friday 16:00 20189
michael-kane


Ryosuke Ikeda

yle-starters
Phonics 3 Saturday 17:00 20189
michael-kane


Ryosuke Sakakibara

phonics-2
Phonics 1 Saturday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Ryota Osaka

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 11:00 20189
aki-brandley


Ryuga Matsumura

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Friday 19:00 20189
ryan-owen


Ryunosuke Matsuo

phonics-2
Phonics 1 Saturday 13:00 20189
jim-usher


Ryunosuke Morita

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Tuesday 17:00 20189
ryan-owen


Sae Ohashi

express-yourself-for-teens
Express Yourself! for Teens Saturday 19:00 20189
gordi-whitelaw


Saki Nakagawa

yle-movers
YLE-Starters Wednesday 17:00 20189
jim-usher


Saki Ohashi

world-kids-2
YLE-Flyers Wednesday 18:00 20189
michael-kane


Saki Yamaguchi

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Wednesday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Sakura Kawaguchi

phonics-2
Phonics 1 Tuesday 17:00 20189
michael-kane


Sana Fujise

world-kids-1
YLE-Flyers Wednesday 18:00 20189
michael-kane


Sana Yamashita

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Thursday 16:00 20189
jim-usher


Saori Hirai

with-mama-year-a
With Mama Friday 11:20 20189
jim-usher


Sara Ikenoue

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 13:00 20189
aki-brandley


Sara Yamaguchi

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Friday 16:00 20189
michael-kane


Sato Iwata

phonics-1
Pre-Phonics C Friday 17:00 20189
jim-usher


Sawa Sakai

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Wednesday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Sayu Oka

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 17:00 R 20189
ryan-owen


Sena Misaki

phonics-2
Phonics 1 Saturday 12:00 20189
michael-kane


Shiho Kono

phonics-3
Phonics 2 Wednesday 17:00 20189
ryan-owen


Shiho Tanaka

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Tuesday 17:00 20189
ryan-owen


Shima Kakuta

with-mama-year-a




Shinya Goto

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Friday 19:00 20189
ryan-owen


Shu Nikai

phonics-2
Phonics 1 Saturday 13:00 20189
jim-usher


Shun Fukui

yle-movers
YLE-Starters Friday 18:00 J 20189
jim-usher


Sogo Hirata

yle-movers
YLE-Starters Tuesday 19:00 20189
ryan-owen


Soma Nishikawa

yle-flyers
YLE-Movers Thursday 18:00 20189
ryan-owen


Soma Tanaka

pre-phonics-c




Sonata Imagawa

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Thursday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Sono Yoshioka

yle-flyers
YLE-Movers Thursday 18:00 20189
ryan-owen


Sora Tsujimoto

phonics-3
Phonics 2 Friday 17:00 20189
ryan-owen


Sora Yamashita

pre-phonics-b




Sosuke Morishita

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 11:00 20189
jim-usher


Sosuke Onishi

yle-starters
Phonics 3 Saturday 11:00 20189
michael-kane


Sosuke Torii

pre-phonics-c
pre-phonics-c
jim


Sosuke Yonezawa

with-mama-year-a

jim


Sota Sasaki

phonics-2
Phonics 1 Saturday 15:00 20189
michael-kane


Sota Takigawa

yle-movers
YLE-Starters Thursday 18:00 20189
michael-kane


Subaru Kawakami

yle-movers
YLE-Starters Tuesday 19:00 20189
ryan-owen


Suzuha Imagawa

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 17:00 M 20189
michael-kane


Suzuka Okubo

world-kids-3
World Kids Tuesday 20:00 20189
michael-kane


Suzuna Kameoka

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 17:00 R 20189
ryan-owen


Taisei Matsuzuka

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Friday 19:00 20189
ryan-owen


Taisei Wakabayashi

phonics-2
Phonics 1 Wednesday 18:00 20189
ryan-owen


Takamasa Nishida

world-kids-3
World Kids Tuesday 20:00 20189
michael-kane


Takaya Inoue

world-kids-2
World Kids Saturday 18:00 20189
jim-usher


Takayuki Hata

phonics-1

Jon Hay


Takuma Okamoto

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Thursday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Takumi Tanimura

yle-starters
Phonics 3 Friday 17:00 20189
michael-kane


Tamaki Koizumi

phonics-1




Tatsuki Nikai

phonics-2
Phonics 1 Saturday 13:00 20189
jim-usher


Tatsuya Uemura

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Tuesday 17:00 20189
ryan-owen


Toa Kobayashi

yle-movers
YLE-Starters Wednesday 19:00 20189
gordi-whitelaw


Toki Ikenoue

with-mama-year-a
With Mama Saturday 10:20 20189
michael-kane


Toko Kishida

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Thursday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Tomoka Morikawa

phonics-2
Phonics 1 Saturday 12:00 20189
michael-kane


Tomoka Munekawa

phonics-1
Pre-Phonics C Wednesday 19:00 20189
jim-usher


Tomoki Yoshida






Toshiki Tatsumi

phonics-2
Phonics 1 Tuesday 17:00 20189
michael-kane


Tsumugi Shimaoka

pre-phonics-a
pre-phonics-a



Uhito Ikeda

pre-phonics-a

michael-kane


Utako Okazaki

phonics-1

gordi-whitelaw


Yayoi Uemura

phonics-1
Pre-Phonics C Friday 17:00 20189
jim-usher


Yoshitaka Nakajima

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Thursday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Yu Sumitani

yle-starters
Phonics 3 Saturday 12:00 20189
jim-usher


Yu Yamazaki

yle-starters
Phonics 3 Saturday 12:00 20189
jim-usher


Yua Tsujimoto

yle-starters
Phonics 3 Saturday 17:00 20189
michael-kane


Yuga Sugimoto

world-kids-3
World Kids Wednesday 20:00 20189
michael-kane


Yugo Nishikawa

yle-starters
Phonics 3 Friday 17:00 20189
michael-kane


Yui Kato

phonics-1
Pre-Phonics B Saturday 12:00 20189
aki-brandley


Yui Kiriyama

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 13:00 20189
michael-kane


Yui Tonosaki

phonics-2
Phonics 1 Wednesday 17:00 20189
michael-kane


Yui Yoshikura

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Wednesday 16:00 20189
gordi-whitelaw


Yuika Imai

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 19:00 20189
ryan-owen


Yuika Masuda

phonics-2
Phonics 1 Saturday 13:00 20189
jim-usher


Yuika Nakayama

pre-phonics-a




Yuika Ueno

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Friday 16:00 20189
michael-kane


Yuina Imazawa

phonics-1
Pre-Phonics C Wednesday 17:00 20189
gordi-whitelaw


yuito seki

pre-phonics-a
Pre-Phonics A Saturday 13:00 20189
Michael


Yuji Shibata

phonics-1
Pre-Phonics C Wednesday 19:00 20189
jim-usher


Yuka Fukushima

yle-movers
YLE-Starters Wednesday 17:00 20189
jim-usher


Yuka Kashii

phonics-1
Phonics 1 Tuesday 17:00 20189
michael-kane


yuki chigodo

phonics-2

jon-hay


Yuki Iwata

express-yourself-for-teens
Express Yourself! for Teens Saturday 19:00 20189
gordi-whitelaw


Yuki Yamada

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Thursday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Yukino Sasada

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Saturday 10:10 20189
aki-brandley


Yukino Tsujii

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 17:00 R 20189
ryan-owen


Yuma Tatsumi

phonics-2
Phonics 1 Wednesday 19:00 20189
ryan-owen


Yuma Tsujimoto

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Friday 16:00 20189
michael-kane


Yume Imaoka

pre-phonics-c
Pre-Phonics B Friday 16:00 20189
michael-kane


Yuna Matsuoka

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 17:00 M 20189
michael-kane


Yuna Ohara

pre-phonics-b
Pre-Phonics A Thursday 16:00 20189
ryan-owen


Yuna Oshima

phonics-1
Pre-Phonics C Saturday 11:00 20189
jim-usher


Yuna Otsuka

phonics-1
Pre-Phonics C Wednesday 19:00 20189
jim-usher


Yuna Tsujimoto

phonics-2
Phonics 1 Saturday 17:00 20189
gordi-whitelaw


Yuri Tanaka

pre-phonics-a




Yuri Uemoto

phonics-2
Phonics 1 Saturday 15:00 20189
michael-kane


Yurina Kagoshima

phonics-2
Phonics 1 Tuesday 17:00 20189
michael-kane


Yusei Okumoto

yle-starters
Phonics 3 Saturday 16:00 20189
michael-kane


Yuta Sakamoto

phonics-3
Phonics 2 Wednesday 17:00 20189
ryan-owen


Yuto Hisai

yle-starters
Phonics 3 Saturday 16:00 20189
michael-kane


Yuto Kosaka

phonics-2
Phonics 1 Wednesday 17:00 20189
michael-kane


Yuto Takamuki

phonics-2
Phonics 1 Friday 16:00 20189
ryan-owen


Yuya Tamura

phonics-1
Pre-Phonics C Thursday 17:00 R 20189
ryan-owen


Yuzuki Kameda

pre-phonics-a
With Mama Wednesday 16:00 20189
jim-usher


Yuzuki Nagamori

yle-movers
YLE-Starters Wednesday 17:00 20189
jim-usher